Wyszukiwarka
Wizyt:
Dzisiaj: 6Wszystkich: 26791

Galerie

 • Dodaj link do:
 • facebook.com
 • DSC_0001.JPG

  Białystok - spacerem przez epoki - spotkanie promujące przewodnik historyczny - fotorelacja

  W dniu 14 stycznia 2016 r. na Wydziale Historyczno-Socjologicznym odbyło się spotkanie promujące książkę „Białystok - spacerem przez epoki. Przewodnik historyczny – Trasa A: Ku niepodległości (1914-1920), Trasa B: W wolnej Polsce (1920-1939)

 • DSC07222.JPG

  Pamięć II wojny światowej - Kolaże historyczne

  Prezentowane kolaże historyczne powstały w trakcie realizacji projektu "Pamięć II wojny światowej - 70 lat później" dofinansowanego przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar wschodni polskiej polityki zagranicznej 2015”.

 • 01.jpg

  Miejsca pamięci II wojny światowej na Białorusi i w Polsce

  Zdjęcia powstały w ramach realizacji projektu "Pamięć II wojny światowej - 70 lat później". Projekt był współfinansowany przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar wschodni polskiej polityki zagranicznej 2015”.

 • Image00021.JPG

  Pamięć II wojny światowej - 70 lat później - wizyta na Białorusi - fotorelacja

  W ramach realizacji II etapu projektu "Pamięć II wojny światowej - 70 lat później" młodzież studencka i szkolna wraz z opiekunami odwiedziła w dn. 24-27 października 2015 r. Białoruś. Wspólnie z białoruskimi kolegami młodzi pasjonaci historii wzięli udział m.in w objazdach historycznych śladami II wojny światowej, warsztatach historycznych oraz panelu przygotowanym przez polskich i białoruskich historyków. Projekt wspólfinansowany jest przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu "Wymiar wschodni polskiej polityki zagranicznej 2015".

 • 1_proj00008.JPG

  Pamięć II wojny światowej - 70 lat później" - warsztaty historyczne - fotorelacja

  W dniach 24-27 września 2015 r. w Białymstoku odbył się I etap realizacji polsko-białoruskiego projektu "Pamięć II wojny światowej - 70 lat później" - warsztaty historyczne. Warsztaty skierowane były do uczniów szkół średnich z Polski i  uczniów starszych klas z Białorusi. Projekt współfinansowany jest przez Departament Dyplomacji Publicznej i Kulturalnej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu „Wymiar wschodni polskiej polityki zagranicznej 2015”.

Strony: